Ohlasy a reportáže

Z roku 2016

Z roku 2015

Z roku 2014

Z roku 2013

Z roku 2012

Z roku 2011

Z roku 2010

Televizní reportáže

Z roku 2009

Dopisy účastníků

Ďakujeme za skvelý závod.
Všetko bolo super, sme spokojný aj s organizovaním aj s naším výkonom, aj keď trať bola omnoho náročnejšia, ako sme očakávali – sme z nížiny. Cestou domov sme sa dohodli, že sa vrátime aj o rok, možno aj vo väčšom počte.
Dovidenia o rok.


Dobry den,
rád bych Vám poděkoval za skvělý zážitek, kterého se mne dostalo díky účasti na Vámi organizovaném 7. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zatopka.
Kromě krásného prostředí, vynikající atmosféry a sportovní úrovně bych rád vyzdvihl zejména výbornou organizaci (z mého pohledu např. bezchybný servis na občerstvovacích stanovištích), které může konkurovat jen málokterý jiný mítink.
Již nyní se těším na příští ročník Vašeho závodu!
Ještě jednou Vám děkuji (stejně jako i všem Vašim kolegům, kteří se na závodu jakýmkoliv způsobem podíleli) a přeji Vám mnoho sil a úspěchu při organizaci dalších ročniků Běhu rodným krajem Emila Zátopka.


Moc děkuji
Hlavně i za krásný závod, který snad příští rok bude mít ještě větší účast a Ostraváci se svým půlmaratonem přizpůsobí… čest všem pořadatelům je krásné vědět, že mimo ten shon a honění se za penězi je na světě ještě něco krásného…

Články

Televizní reportáže