Zemřel Karel Engel

Se zarmoucením sdělujeme, že ve věku 78 let zemřel bývalý zápasnický reprezentant a účastník olympijských her v Mnichově 1972 Karel Engel.
Karel Engel každoročně doprovázel paní Danu Zátopkovou při našem závodu a organizoval program Českého klubu olympioniků v Kopřivnici a Rožnově pod Radhoštěm.
Jako sportovní činovník mimo jiné prosadil, aby silueta Emila Zátopka z olympijských her v Rio de Janeiru byla umístěna v rodné Kopřivnici.

Upřímnou soustrast

https://www.olympic.cz/clanek/3171–zemrel-zapasnik-karel-engel-osobnost-ceskeho-klubu-olympioniku

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Termín konání 17. ročníku běhu

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

SWINGOVÝ ORCHESTR BEDŘICHA PUKOVCE

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Triexpert

Každý závodník obdrží u prezentace dárkový poukaz na nákup běžecké obuvi a běžeckého  oblečení, vybrané elektroniky a výživy se slevou 30% od 22.9. 2018 do 21.10 2018 ve všech kamenných prodejnách Triexpert v rámci ČR. Navíc u prezentace bude v sobotu od 8,00 hod. stánek  firmy Triexpert, kde si budete moci vybrat uvedené zboží.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Jiří Ročárek

16. ročníku BRKEZ se zúčastní také Jiří Ročárek – 35 letý lyžař z Vlachovic na Novoměstsku závodící v současnosti za Vltava Fund Craft Team, který patří společně se Stanislavem Řezáčem a Petrem Novákem mezi nejlepší české dálkové běžce na lyžích. Dosáhl významných sportovních úspěchů nejen na závodech pořádaných u nás, zejména v rámci Jizerské padesátky, ale úspěšně reprezentuje také Českou republiku na závodech pořádaných mezinárodní sportovní federací maratonů běžeckého lyžování „Worldloppet“ a v seriálech dálkových běhů „Visma SKI Classics“ a „Popular Cross-country“, kde získal celou řadu medailových umístění.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Registrace závodníků

Registrace závodníků bude spuštěna 2.7.2018 prostřednictvím webu http://beh-roznov.koprivnice.org/prihlaska-2018/
Pro prvních 300 přihlášených závodníků máme připravený bežecký batůžek.
Přihlášeným nad tento počet bohužel nemůžeme garantovat upomínkové předměty ani startovní číslo s čipem.
Těšíme na Vaši účast! Tým pořadatelů BRKEZ 2018.
Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Zaběhni si „Zátopka“

Ani v letošním roce nebude v Kopřivnici chybět Běh rodným krajem Emila Zátopka. Závodníky na náročnou trať opět připraví zkušení běžci z Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice.

V sobotu 22. září odstartuje v pořadí již šestnáctý ročník běhu na počest čtyřnásobného olympijského vítěze a kopřivnického rodáka Emila Zátopka. Závodníci budou tradičně vybíhat z jeho rodného města a dvaadvaceti kilometrovou trať zakončí v místě posledního odpočinku sportovní legendy, v Rožnově pod Radhoštěm.

Ostřílení běžci z Atletického klubu Emila Zátopka se rozhodli, že také v letošním roce pomůžou méně zkušeným atletům, kteří by si chtěli náročný závod vyzkoušet. Naplánovali tedy každotýdenní tréninky, při kterých se budou snažit poradit méně zkušeným běžcům s rozložením sil na trati. „Společné bezplatné tréninky pod zkušeným vedením, určené pro širokou veřejnost, budou probíhat každé úterý od 17 hodin na hřišti Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici,“ uvedl člen atletického klubu Saša Neuwirth s tím, že ten první se uskuteční již dnes, tedy 13. března.

Bližší informace všem zájemcům poskytne Saša Neuwirth na e-mailové adrese dapo(zavináč)wo.cz.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Termín konání 16. ročníku běhu

Termín konání 16. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka byl stanoven na 22. září 2018

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář