Termín konání 16. ročníku běhu

Termín konání 16. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka byl stanoven na 22. září 2018

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Upozornění na omezení dopravy

Upozorňujeme všechny účastníky Běhu rodným krajem Emila Zátopka, že ve stejný den jako Běh rodným krajem Emila Zátopka  se konají v Mošnově Dny NATO, s čímž souvisí přetížení dopravy. Proto všem doporučujeme vyhnout se po cestě do Kopřivnice Mošnovu!

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Parkování v Kopřivnici

Upozorňujeme všechny běžce, že z důvodu konání Běhu dětí Kopřivnicí před ZŠ dr. Milady Horákové, bude ulice před školou od 8 hodin uzavřena. K parkování můžete využít parkoviště před Městským úřadem Kopřivnice, která jsou na mapě označena modrými puntíky. Děkujeme za pochopení.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Týmová soutěž družstev

Tým musí mít přesně tři členy a z toho jednu ženu.

Týmy se mohou do soutěže družstev přihlašovat do 13. záři 2017 na e-mail jiri.harasta(zavináč)ktknet.cz. (zašlete seznam členů týmu a název týmu).

Všichni závodníci, kteří poběží v týmové soutěži družstev se musí samozřejmě registrovat do hlavního závodu a zaplatit startovní poplatek.

Věcné ceny získají tři nejlepší týmy. Podmínkou pro udělení cen je minimální účast pěti týmů.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Postup přihlášení do závodu

Po kliknutí na odkaz Přihlášení do závodu se Vám zobrazí stránka se základními informacemi o závodě a v horní části stránky je odkaz Přihlásit se k závodu. Po kliknutí se Vám zobrazí přihlašovací formulář, který vyplníte a dole kliknete na na modrý pruh – Zkontrolovat údaje. V dalším okně si překontrolujete zadané údaje a pokud je vše v pořádku kliknete na zelenou lištu – Odeslat přihlášku. Po odeslání přihlášky obdržíte e-mailem informace s číslem účtu a variabilním symbolem, na který zašlete startovné ve výši 200 Kč.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Přihlašování do závodu

Dnešním dnem bylo zahájeno přihlašování do závodu.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Zaběhni si „Zátopka“

V sobotu 16. září 2017 v 11.00 hod. odstartuje Běh rodným krajem Emila Zátopka. Ostřílení kopřivničtí běžci z Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice se rozhodli podat pomocnou ruku nadšencům, kteří se rozhodnou zaběhnout tuto náročnou 22 kilometrovou trať z Kopřivnice, místa rodiště čtyřnásobného olympijského vítěze Emila Zátopka, do Rožnova pod Radhoštěm.

Společné výběhy jsou určeny široké veřejnosti a účast na nich je bezplatná. Budete trénovat pod metodickým vedením zkušených atletů. Úvodní schůzka zájemců o tuto nabídku proběhne ve středu 22. března 2017 od 15:30 hod. na Městském úřadě v Kopřivnici v 5. patře č. dveří 518. Poté budou tréninky dle domluvy v terénu (cca 1x za 14 dní).

Neváhejte a přijdte se seznámit s akcí, kterou pořádá Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice ve spolupráci s Městským úřadem v Kopřivnici. Bližší informace Vám poskytne Jiří Harašta – e-mail: jiri.harašta@ktknet.cz

Událost na Facebooku

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář